Slide background

Adventure Land

Adventure Land (ADL) je multifunkční přírodní areál, ve kterém jsou k dispozici nové školící prostory, propracovaný SUV & offroad polygon, asfaltový rallye okruh, a další rozsáhlé asfaltové i travnaté plochy. Areál je využíván celoročně a je ideální volbou pro pořádání firemních akcí, teambuildingů, školení,  tematických kurzů, testování či akcí pro veřejnost. Ne vždy musí mít akce motoristický podtext. V minulosti se zde konaly airsoftové taktické hry, krosové běhy, závody a tréninky minikár, dětský den plný soutěží a další…


Místo – Vrchbělá / Bělá pod Bezdězem / Středočeský kraj / cca 65 km z Prahy v dosahu 45min.
 

Areál se nachází pouze patnáct kilometrů od Mladé Boleslavi a dálnice D10 v katastru města Bělá pod Bezdězem. Celý areál je obklopen lesem s výhledem na hrad Bezděz. Areál nabízí možnost propagace celoročních partnerů formou klasických statických billboardů, bannerů, vlajek či tištěných letáčků a propagačních materiálů umístěných ve školící místnosti či velkém cateringovém stanu. Případné ubytování zajišťujeme ve spolupráci s nedalekými hotely (Hotel Port Doksy, Hotel Sand Martin Golf resort Mladá Boleslav, apod…)
 


Zázemí

Areál je složený z rozsáhlých asfaltových i travnatých ploch a přírodního SUV & offroad polygonu. Samozřejmostí je školicí místnost vybavená profesionální audio a video technikou a sociální zařízení. Při realizaci Vaší akce je možné zajistit zázemí dle Vašich požadavků (stany, sprchy, mobilní polygon, atrakce dle požadavků a mnoho dalšího). V zázemí areálu jsou terénní vozy, buggy SbS, čtyřkolky, rallye speciály a další vybavení, které se pravidelně servisuje a stále doplňuje.
 


Akce na klíč

Adventure Land Bělá a jeho pracovníci již více jak 20 let připravují různé společenské, sportovní a zábavné akce pro klienty z různých oborů obchodu a služeb. Za celou historii naší firmy jsme pořádali semináře, kongresy, firemní setkání, předváděcí akce pro novináře, VIP klienty či veřejnost.  Školíme prodejce nových vozů či profesionální řidiče pro jízdu v terénu, ale mnoho akcí děláme nejen ve stylu „off-road“…
Ano terénní auta, čtyřkolky, prach, písek, bláto… v tom jsme opravdu dobří, neboť naše zkušenosti a možnosti přesahují nad rámec jiných, podobně zaměřených agentur. Při těchto akcích umíme totiž opravdu exkluzivně nabídnout svezení či dokonce řízení některých speciálů, které se jen tak ve standardní nabídce agentur neobjevují. Nicméně s moderním pojetím aktivního životního stylu pořádá naše agentura stále více outdoor akcí, které nejsou spojené s motorismem. Proto Adventure Land nabízí akce, které uspokojí i fanoušky jiných aktivit.
Akce s námi je zajištěna od A do Z. Od jídla, přes veškeré aktivity, foto či videodokumentaci akce, PR z akce až po dárky pro klienty.
Pronájem areálu ADL Bělá
Areál lze pronajmout vč. zázemí, jak firmám, tak agenturám. Za smluvních podmínek. Pro agentury a dlouhodobé spolupráce nabízíme zajímavé slevy.
 


Nejbližší budoucnost

V létě 2018 jsme pilně budovali a modernizovali kompletní zázemí areálu od sociálek, přes klubovnu až po kancelářskou a skladovou část areálu. Nyní se chystáme vybudovat tréninkovou rallyekrosovou trať. Tu bychom rádi do budoucna zhomologovali i pro závody.  Dále v areálu pořádáme vlastní běžecký seriál s názvem X-RUN Bělá. Tyto závody, budou pravidelně lákat stovky nadšených běžců a jejich fanoušků. Samozřejmostí jsou firemní akce, školení a další akce pro veřejnost. Areál je také tradičně využíván předními českými rallye teamy pro účely testování. Pravidelně zde testuje vozy přímo tovární tým Škoda Motorsport.
 


Reklamní plochy a partnerství

Areál disponuje volnými reklamními plochami, které je v nynější době možné dlouhodobě pronajmout. Pro naše dlouhodobé partnery připravujeme zajímavý balíček společných aktivit. Partnerství kombinuje pronájem reklamních ploch, pořádání společných akcí, PR propagaci na stránkách areálu, a další výhody spojené s dlouhodobou spoluprací. Určité plochy budou určeny pro krátkodobý pronájem reklamních ploch. Detaily takové spolupráce s Vámi rádi projednáme při osobním jednání.
 
 
 
Image
Image
Image
© 2018 TISCAR s.r.o. All rights reserved.